En İyi 10 Ücretsiz Yasal Program Sitesi

8

Bedava Yasal Program İndir

Korsana Hayır! diyerek yazıma başlayayım. Korsan yerine en iyi ücretsiz yasal lisanslı program kullanmak hem sizi virüslerden koruyacak hem de vicdanen rahat hissettirecektir. Her programa para versek cebimizde para kalmaz diyebilirsiniz. Ancak bunun da bir yolu var elbet. Ücretsiz yasal program siteleri var. Bu siteleri günlük takip ederek kendinize yasal program deposu oluşturabilirsiniz. O an için ihtiyacınız olmasa da programı indirmekten çekinmeyin. O zaman ne duruyorsun? Bedava program indir

Korsan Değil Ücretsiz Yasal Lisanslı Program

10. giveaway.download.hr

Legal ücretsiz program sunan bu sitenin içeriğini görmek için siteyi Facebook’ta, Twitter’da veya Google Plus’ta beğenmeli ya da takip etmelisiniz. Kilitli içeriği ancak bu şekilde açabilirsiniz. Aksi halde ücretsiz programları göremiyorsunuz.
http://giveaway.download.hr

9. Giveaway-Club
Her gün olmasa da birkaç günde bir ücretsiz program sunan bu sitede gelecek ücretsiz programları da görebiliyorsunuz. Çoğu zaman programı indirmek için premium üyelik gerekiyor.
http://giveaway-club.com

8. Giveaway of the Day
Her gün 1 yasal programı ziyaretçilerine ücretsiz sunuyor. Hiçbir üyelik gerektirmiyor. Bazı programlarda lisans anahtarı almak için program üreticisinin sitesine üye olmanız gerekebiliyor. Sitenin Türkçe versiyonu da mevcut. Programların açıklamasını Türkçe olarak okuyabilirsiniz.
Bedava program indir: http://tr.giveawayoftheday.com

7. SharewareonSale
Günlük en az 1 yasal/legal program sunan bu site ayrıca mac, iPhone ve android sistemler için de ücretsiz yasal programlar/uygulamalar sunuyor. Ücretsiz program indirmek için siteye üye olmalısınız.
http://sharewareonsale.com

6. TopWareOnSale
Winodows için ücretsiz uygulamalar bulabilirsiniz. Ayrıca birçok programı indirimler sayesinde daha düşük ücrete satın alabilirsiniz.
https://topwaresale.com

5. BitsDuJour
Mac ve PC için günlük ücretsiz yasal programlar sunan site, birçok programı da sizler için indirimli satın alma fırsatı tanıyor. Ücretsiz program indirmek için üye olmalı ya da facebook ile giriş yapmalısınız. İndirimli programları da size verilen kupon kodlarını kullanarak düşük ücretle satın alabilirsiniz. Ayrıca gelecek ücretsiz programlar da sitede gösteriyor.
http://www.bitsdujour.com

4. topsoftBargains
Her gün birden fazla ücretsiz program bulabileceğiniz bu sitede birçok programı da size sunulan hediye çeki kodlarıyla indirimli satın alabilirsiniz. Ücretsiz programlar için siteye üyelik zorunlu.
http://www.topsoftbargains.com

3. i love free software
İsminden de anlaşılacağı üzere pc ve mobil için ücretsiz yazılımlar sunan bir site. Bedava program indirebileceğiniz bu siteyi takip etmekte fayda var.
http://www.ilovefreesoftware.com

2. YasalProgram/Profesyonelİndir
Türkçe içeriğe sahip bir site. Ücretsiz sunulan programlar hakkında Türkçe açıklamalar da yer alıyor. Site genelde yukarıda bahsettiğim sitelerde bulunan ücretsiz programları sunuyor. Programları indirmek için başka sitelere yönlendiriliyorsunuz. O yüzden üyelik zorunlu değil. Zaman zaman site yönetimi bazı program üreticileriyle anlaşmalar yapıp sponsor dahilinde ücretsiz program kampanyası düzenleyebiliyor. Bazen sınırlı sayıda lisans dağıtımı da yapıyor. Takip etmenizde fayda var.

Not:”Yasal Program” sitesi “Profesyonel İndir” adı altında hizmet vermeye başlamış.
http://www.yasalprogram.com
Bedava program indir: https://www.profesyonelindir.com

İtiraf: Yukarda bahsettiğim tüm siteleri şimdi unutun. Diyeceksiniz o zaman niye yazdın. Şimdi vereceğim site yukarıda bahsettiğim tüm siteleri içeriyor. O yüzden tek bir siteyi takip ederek de tüm ücretsiz programlara ulaşabilirsiniz. 

1. Sihirli site: giveawayradar
Yukarıdaki siteleri tek tek takip etmek yerine sadece bu siteyi takip ederek birçok ücretsiz program fırsatını yakalayabilirsiniz.
Bedava program indir: http://giveawayradar.weebly.com

Son söz: “YasalProgram/Profesyonel İndir” sitesi program üreticileriyle özel sponsor anlaşmalar yapıyor. Bu siteyi ayrıca takip etmenizi öneririm. Sonra fırsatları kaçırırsınız…

Bunlara ek olarak:
iPhone ve Adroid cihazlar için ücretsiz uygulama bulabileceğiniz site:
http://appadvice.com/apps-gone-free

http://appshopper.com

Siz de bunlara benzer ücretsiz program sitesi biliyorsanız yorum kısmına sitelerin ismini yazabilirsiniz. Yukarıdaki listeye ekleyebilirim…

Discussion8 yorum

  1. yasalprogram

    Bu güzel inceleme yazısı ve ilginiz için teşekkür ederiz.

    Yasal Program Ekibi

  2. tamindir.com – gezginler.net – inndir.com – yazilimara.com – programlar.com – shiftdelete.net gibi sitelerimiz de oldukça güvenilir sitelerdir.

  3. Her yıl antivirüs’e para vermekten bıkmıştım. Şimdi çok daha iyi. Avirayı bırakmam biraz zor oldu ama, buradaki yasal lisanslı programlarda bi nebze iş görüyor gibi.

Leave A Reply